01

72sGfcR9Smo

Прогноз результатів

Дорогі друзі, запускаючи рекламу або починаючи просування в соціальних мережах, ніхто не може однозначно відповісти на ваше запитання — «а скільки я отримаю клієнтів за тиждень/місяць», «скільки я продам товару».

Пояснюю чому!

Як ви самі розумієте ПРОДАЖ залежить від десятків факторів, таких як: тематики проекту, від асортименту, цін, швидкості роботи менеджера з продажу, хорошої посадкової сторінки, продаючого сайту, акційних пропозицій, якісних та смачних фото товару, якості та цінності тих постів, що ви робите в групі чи акаунті, унікальності вашого товару, послуги чи пропозиції.

Прогноз результату можливий лише після запуску тестів.

Щоб розуміти який бюджет потрібний вам – запускаємо рекламу. Назвемо це «тест». На невелику суму, наприклад 100 $. Реклама, тест крутитиметься і в результаті ми з неї бачимо показники. Наприклад, зі 100$ ми отримали 1000 переходів на сайт, з них ми отримали, наприклад, 200 запитів ціни, наявності, і з них 20 продажів.

Вуаля — вирва сформована (100 $ = 1000 переходів = 200 запитів = 20 продажів). Тільки після цього можна думати над повноцінним бюджетом, виходячи з отриманих даних.

 

Гарантії роботи

Друзі, колеги, клієнти, я дуже не люблю комусь щось доводити. Але якщо ви зайшли в цей розділ, значить питання ГАРАНТІЙ вас хвилює. Погодьтеся, для бізнесу втратити 1-3 місяці часу та ще заплатити чималу суму за послугу – непробачна розкіш.

Давайте розберемо, чому ви можете мені довіряти.

 

1. Спочатку рекомендую ознайомитись хто я і що я тут — ПРО МЕНЕ

2. Я можу гарантувати, що приведу вам до проекту (групи, сайту) цільову аудиторію, яку ми з вами проговоримо при заповненні брифу.

3. За необхідності можливе укладання договору.

4. Виправлення помилок за свій рахунок.

5. Детальний звіт про виконані роботи за звітний період

6. У мене немає вихідних, свят та відпусток. Моє робоче місце це ноутбук, який у будь-якій подорожі зі мною. На відміну від офісних співробітників та digital агентств. Я онлайн і о 8-й вечора і у вихідні.

7.Питання — а скільки коштує 1000 осіб з Києва викликає у мене нервовий тік. Вражаюче, але це одне з перших питань, які я чую. НІХТО не може взяти і запхати чужий аккаунт у вашу групу, прогнозуючи цифру на місяць. Ви повинні чітко розуміти, що саме потрібно вам — продаж або красива цифра ботів в акаунті або групі.

8. Я не разробник фейсбуку чи інстаграму. Я не можу знати абсолютно все. Але, використовуючи свої навички та вміння, напрацьовані роками, я можу впровадити їх у ваш проект.

9. Довіра у дрібницях. Я завжди радий ділитися знаннями. Для чого і створив групу у ФЕЙСБУК з просування в інстаграмі. Підписуйтесь, там багато цінного і корисного для бізнесу та просування в соціальних мережах.

10.Важливо! Ніколи не поспішайте визначатися із вибором фахівця. Завжди вивчайте його з усіх боків. Просіть відгуки, приклади робіт, дивіться його сайт, його профілі в соціальних мережах, його навчальні тренінги та відео уроки. Мій навчальний канал на Youtube, де ви можете переглянути навчальне відео — нижче. Просто клікайте та насолоджуйтесь корисними тренінгами!

 

Хочете глянути мої навчальні відео? Просто клацайте по картинці!

тренинги