Друзі нижче скріншоти звернень від Вас та інших людей, які не можуть зв’язатися з техпідтримкою фейсбук. Їхні сотні. Але це лише 1% зі всіх повідомлень мені через Ютюб, фб, месенджери, вк, інстаграм тощо.

 

І перш, ніж ви перейдете до основного – наполегливо прошу подивитися це:

  1. Як зв’язатися https://www.youtube.com/watch?v=jbZ94vfEX_Q&t=0s
  2. Другий спосіб https://www.youtube.com/watch?v=aBxlqYsWF0M
  3. Якщо у Вас немає кнопки https://www.youtube.com/watch?v=_EP8_sc_yEM&t=0s

 

***І так – якщо інформація у відео вже не актуальна — все може бути.

 

— Впевнений, ви розумієте, що на сьогоднішній день саме ЧАС – це той ресурс, котрий не відновлюється на відміну від грошей, які можна заробити.Так, я можу витратити свій особистий час на вирішення ваших проблем.
— Так, я можу зв’язатися РАЗОВО з техпідтримкою замість Вас, зі свого особистого профілю.
— Це виглядає як надсилання заздалегідь підготовленого вами тексту (і документи, якщо потрібно) в чат техпідтримці + отримання від них відповіді в діалозі, який вам надсилаю. Також пересилаю скріншоти листування з техпідтримкою.
— Якщо в діалозі ТП уточнює якесь питання — я зв’язуюся з вами. Таких моїх уточнень у вас, в рамках 1 діалогу з тп, може бути до 3 шт включно.
— Так, техпідтримка може навіть відповісти, що інфу прийняли, розуміємо.

— Для вас це буде на платній основі.
— Ви платите до того, як я цим займуся, а не після.
— Я оцінюю мій час витрачений на ваші проблеми під час спілкування з техпідтримкою — 40 $ / год
— Ні, ціна не зменшиться, навіть якщо зв’язок із техпідтримкою займе 10 хв.
— Ні, оплата не повертається, якщо технічна підтримка не може вирішити Вашу проблему після мого звернення до них. Ви платите лише за разову комунікацію з ними.
— Також вас може зацікавити індивідуальна консультація — ціна від 40 $ / год, допомога в розбані рекламного облікового запису, соціального профілю, БМ — від 200 $

 

Якщо після всього вище викладеного вам і надалі потрібна моя участь у вирішенні ваших проблем — зв’язок зі мною тут https://mssg.me/p.klymyk